ניקי ללא גבולות

 עולם סאדו-מזוכיזם BDSM

לחצו על הסירטון שלי ותכירו אותי יותר

היי לכולם אני ניקי בת 28 מת”א נראת מעולה  גמישה בטרוף.

זאת שתהפוך לך כול פנטזיה תשוקה וחלום לחוייה משכרת חושים למפגשי סקס מטריפים וחויות יוצאות דופן בכול דמות אפשרית ולבוש מותאם  כמאהבת כבת זוג או ככלבה נשלטת וצייתנית

עבורך, רואה את חדר המיטות כאומנות רבת דמויות וללא גבולות מאד חופשיה וליברלית.

אני מצויידת בכל מה שדרוש לסשנים ולמפגשים ואביזרים מיוחדים

IMG_0218 IMG_0152 IMG_0184

אתם מוזמנים להכנס לגלריה שלי להתרשמות

 מחירים :

חצי שעה (אקט אחד) – 300 ש”ח

עד שעה (אפשרות ל2 אקטים) – 400 ש”ח

אנאלי בתוספת 100 ש”ח

מה זה בעצם  סשן [מפגש] שליטה:  

חשוב לי לציין ודווקא להתחיל בנקודה הסופית, כימייה היא שם המשחק. וכשיש כימייה השמיים הם הגבול. שליטה יכולה להיות הן מנטלית

הן פיזית והן שניהם יחד. הכללים והגבולות נקבעים לפני תחילת הסשן כולל מילת ביטחון אשר עומדת לרשות הנשלטת לאורך כל הסשן בכל זמן נתון. מילת ביטחון זו משמשת כחוק ברזל לעצירת הסשן בכל עת.

עולם השליטה הוא עולם מאוד רחב ומלא גוונים ורבדים שונים (שעליו הרחיב בהמשך).

הסשן עצמו :

לאחר קביעת קווים אדומים ומילת הביטחון הופך מקומה של הנשלטת  להתמסרות מוחלטת אחר רצונותיו של השולט שלרוב  השליטה הן פיזית והן מנטלית יחד מתוך מקום של ריצוי הערצה  וסגידה כלפני השולט.

מפגשי פנטזיות

מפגש סקס בפומבי

ישנה אפשרות גם לשנים יחד או יותר  לבילוי  משותף / למסיבות רווקים / ללילה שלם

מארחת באופן: פרטי אני לא במכון.

למפגשים איתי נא לתאם מראש.

חדירה עם גומי בלבד

מצטערת אבל אני לא עונה לטלפונים חסומים.

תוספות :אפשרי לבקש לבוש מסוים הנעלה מותאמת צעצועי מיטה וכול דבר אחר אשר יוסיף לעינוג החוייה

פרטים נוספים בטלפון

 ניקיטה ללא גבולות

אונס

מפגש ראשון הנאנסת

 

שעת ערב מאוחרת הטלפון מצלצל מעברו השני נשמע קול גברי ורך  מתנהלת שיחת הכרות קלה ואז הוא אומר “אני רוצה לאנוס אבל אני רוצה לאנוס מבלי שתראי אותי כי זה הריגוש שלי  ומוכן לשלם והמון”.

מכאן מתחילים לבנות יחד תסריט וזה השלב שהנתמכת חייבת להיות מאד מרוכזת להקשיב לכול מילה ולשאול שאלות הכי אינטימיות שיש כדי להרגיש הכי בטוחה שאפשר.

עוברים שוב על הפרטים קובעים מילת ביטחון קווים אדומים וסוגרים  מפגש השעה היתה חצות  ואני התבקשתי לחכות קשורת עינים במיטה בחוטינט בלבד, כיביתי את האורות ונשכבתי מביטה ואז יש דממה דממה רועמת דקות שכול מחשבה אפשרתי עוברת לך בראש הלב מתחיל לדפוק והבטן מתכוצת, את מרגישה שזה קרוב אבל לא יודעת בדיוק מתי  ופתאום נשמעת פתיחת דלת… כולי קפואה  והגוף מרגיש משותק  סקרנות פחד ויצרים  הכול מתערבל ונהפך ללא ברור.

לפתע הרגשתי יד עוברת על כולי במין ליטוף רפוי נוגע לא נוגע  הרגשת מחנק הציפה אותי יודעת שעוד שניה נאנסת אבל לא מסוגלת לזוז  אני שומעת נשימות שקטות ומנסה להריח אבל לא מצליחה ואז ברגע ללא הכנה מוקדמת מסובב אותי על הבטן קרע ממני את התחון משך לי בשער ואני מתחילה להשתולל, אומרת די לא עצור בוא נפסיק והוא סותם לי את הפה בעוצמה מרגישה קושי לנשום ומתחילה לבעוט ולבייב, מוריד לי סטירה ואומר עוד מילה אני דוקר אותך, מושך בי כאילו הייתי בבובה לכיון מרכז המיטה מעלה את ישבני בארגסיביות הרגלים רועדות והפה יבש, וואז הצלפה לישבן, מבקשת בקול בוכה שיפסיק שיעצור ושוב סטירה אבל הפעם חזקה חזקה יותר מצלצלת וכואבת הדמעות מתחילות לרדת וקשה לי לנשום פתאום מרגישה אותו רוכן עלי ומשיכה בשער ואומר “את מבינה שזה תפקידך להאנס”  ואני מנסה לענות אבל לא יוצא לי מילים מלבד יבוב מעול ברוק .

ואז ברגע מסובב אותי לכיונו ומבצע בי אורלי עמוק עד חנק העינים שוב מתמלות דמעות ושוב לא מצליחה לנשום ושוב עמוק חזק ועד הסוף לא מוציא ולא נותן לי אפשרות לזוז.

אני מוציאה קול עמום של תחנון מגמגם ומנסה לבקש שיפסיק  הוא מתעצבן והופך תקיף יותר אגרסיבי יותר ושוב הכול  אבל הפעם  נועל עלי בשתי ידיו, אני מנסה להלחם אבל לשב, ואז  מקיאה, הוא מסובב אותי ומוריד לי סטירה ואומר יבת זונה עלי את מקיאה?  ואני מנסה בקול מסכן לבקש סליחה והוא עוד יותר מתעצבן מושך אותי מהרגל ומפיל אותי על הרצפה  וגורר אותי כאילו הייתי בובה לעבר החדר השני ושוב מחזיר אותי לאורלי אגרסיבי ועמוק ואז נותן לי לבצע רימנג שיושב על פני בכוח רב אני נחנקת מתחילה להתשעל  ולפרפר ברגלים בוכה בכי ללא קול.

לפתע ברגע הוא נעלם ופתאום דממה שקט מוחלט ואני מנסה להקשיב מחפשת את הרעש הנשימות שלו אבל כלום, אני לא יכולהז לזוז נשכבת בתנוחת עובר בחוסר אונים מניחה ידים על הפנים ומשקשקת ולא יודעת מתי תבוא המכה, מתאמצת להקשיב לנשימות אבל כלום, מתלבטת עם לקרוא לו אבל מפחדת מדי לעשות טעות הגוף נוטף מזעה של לחץ הרגלים רועדות   והלב דופ’ק במהירות.

לפתע הוא מרים אותי באויר כאילו הייתי כדור ומנחית אותי על השולחן תופס לי בחוזקה בשער מלביש קונדום נותן לי להרגיש אותו כמו שסיכמנו ונכנס לתוכי הכי אגרסיבי ועמוק שיש, כואב לי אבל מפחדת להגיד, שותקת ומורידה דמעות ללא קול.

הוא גמר מסוובב אותי לכיונו ירק על פרצופי מוריד לי עוד סטירה ואז טריקת דלת, אני עדין קפואה ולא מסוגלת לזוז.

אחרי כמה דקות מתחילה להתיישב ולאט מרימה את הכיסוי ומנסה להבין מה קרה החדר שומם ורק ריח של זיעה מעול בבושם חזק מציף אותי מנסה לשייך את הריח לדמות אך כלום לא מרגישה דבר מלבד נאנסת